Link4 ubezpieczenia

Towarzystwo Ubezpieczeń LINK4 rozpoczęło działalność w 2003 roku i w szybkim czasie dołączyło do grona trzech najbardziej rozpoznawalnych wśród Polaków marek ubezpieczeniowych. Obecnie ma już ponad 1,5 miliona klientów, którym zapewnia 24-godzinny dostęp do produktów i usług z dowolnego miejsca w kraju i z zagranicy. Oferta LINK4 od 2010 roku dostępna jest także u agentów w całej Polsce.

LINK4 oferuje szeroką gamę produktów majątkowych i osobowych, a w tym ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, osobowe oraz odpowiedzialności cywilnej. Spółka jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień – jako pierwsze polskie towarzystwo ubezpieczeń direct otrzymała certyfikat ISO 9001:2001 w obszarze likwidacji szkód.

W myśl hasła, że ubezpieczenia powinny być proste, spółka konsekwentnie zmienia sposób postrzegania ubezpieczeń w Polsce. LINK4 jest obecnie firmą data-driven, szukającą wartości w big data oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań, które umożliwiają budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami.

LINK4 jest spółką akcyjną. Od 2014 roku jest częścią Grupy PZU – największego konglomeratu finansowego w Europie Środkowo-Wschodniej.

Scroll to Top